Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /disk_1/www/cz/flowwithus/www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /disk_1/www/cz/flowwithus/www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /disk_1/www/cz/flowwithus/www/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3684
CDT NÁM PŘINESLA ZLATO! – TS Flow

CDT nám přinesla zlato!

Czech dance tour – nová taneční postupová soutěž, která nabízí řadu tanečních kategorií a jednou z nich byl právě Street dance. Neváhali jsme se a jeli bojovat! Soutěžili jsme se všemi třemi tanečními složkami v kategoriích Street dance. Úroveň skupin nebyla nijak členěna – jako je tomu např. na TSR nebo CDM, což může být pro některé skupiny výhoda, pro některé nikoliv.

Ne-úplně povedený výkon našich tanečníků v sobotu zřejmě udělal své, protože v neděli předvedli super podívanou, minimálně pro své trenérky.

Naši prďolové „Jackids“ odhodily stresy a šly si to skutečně užít (tak to má být 🙂 ). Tančily s energií, úsměvem na tváři, hezky pracovaly s prostorem a bylo vidět, že je to baví. Svým výkonem si vybojovaly první místo a slzičky radosti jim tekly ještě dlouho potom.

 Jackids – choreo „Flow with us“ – 1. místo

Juniorští „Stylers“ ukázali všem sílu velké grupy a na parketu tančili opravu s nábojem a energií, nehledě na to, že se poučili ze svých předešlých chyb a velmi dobře využívali celý taneční prostor. Při jejich větším počtu (22 tanečníků) to byla fajn podívaná. Troufnu si říct, že juniorská kategorie je rok co rok „nejnašlapanější“ co se počtu soutěžních choreografií a úrovně týče a není jednoduché se někam protlačit. O to větší radost jsme měli, když po oznámkování porotců samými jedničkami vyhráli zlatou medaili!

Stylers – choreo „Flow with gameball“ – 1. místo

Dospěláci Flowins měli ve své kategorii pouze jednoho konkurenta, ale velmi kvalitního a proto vyhodnocování výsledků bylo hodně „nervózní“. Po svém výkonu si nakonec také odvezli zlatou medaili!

Flowins – choreo „Flow circus“ – 1. místo

Z toho plyne, že postupujeme na zemské kolo Čech – jupí! 🙂

Všem gratulujeme, ale nutno si uvědomit, že příští zemské kolo bude značně náročnější! Pojďme se na to připravit!

HEJ HOU FLOW!