Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /disk_1/www/cz/flowwithus/www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /disk_1/www/cz/flowwithus/www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /disk_1/www/cz/flowwithus/www/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3684
OHLÉDNUTÍ ZA SEZONOU 16/17 – TS Flow

FLOW SEZONA 16/17!

Další taneční sezona je úspěšně za námi!  Nutno říci, že ta letošní byla hodně nabitá – externí lektoři, divadelní show a vyšší úroveň tanečních kategorií! Ale pojďme hezky popořadě.

Externí lektoři

V rámci zlepšení tanečního umu měli naši tanečníci možnost navštěvovat lekce s externími lektory, které probíhaly celý podzim, vždy každou druhou středu. Flow tanečníci okusili styly jako Poppin‘, House, Hip Hop v podání tanečníků z T-BASS, ART FACTORY a NEON, kterým tímto děkujeme!

 

Flow dance show

Podzim patřil, ve spolupráci s Klubcentrem, přípravě naší první divadelní akce pod názvem „FLOW DANCE SHOW“, která „vypukla“ 16.12 s téměř vyprodaným sálem. Předvedly se zde všechny taneční složky s různými street dance styly od klasického Hip Hopu, přes House, Dancehall až po Vogue. O uvolněnou atmosféru se postarala raperka a zakladatelka skupiny „Aport Support„, Pája Michalovičová, která svým bezprostředním výstupem hodila do pohody i naše nervozní tanečníky. Speciálním hostem byl beatboxer, mimo jiné několikanásobný mistr ČR, Tiny Beat. Tiny měl výstupů několik a svým výkonem vždy všechny odzbrojil. Celou show jsme zakončili afterparty v Popráči, kde se tančilo a rapovalo.

                

 

Soutěže

Po náročném podzimu jsme se vrhli do tvorby choreografií, tentokrát s cílem, dostat naše tanečníky do vyšších soutěžních lig a tím pádem zvýšit náročnost tréninků. Výsledkem byly tři soutěžní choreografie: Flow with us (Jackids – děti), Flow with gameball (Stylers – junioři) a Flow circus (Flowins – dospělí). Každá choreografie byla něčím specifická, ale všechny tři jsme založili na velkém množství energie. Účastnili jsme se opět taneční tour Czech dance masters a probojovali se až na mistrovství ČR Beat Street. Vyzkoušeli jsme novou taneční Czech dance tour, ze které si odnášíme titul prvního a druhého vicemistra ČR. Koncem školního roku jsme navštívili další pohárové soutěže, kde si zejména děti zaslouženě vytančily medailová místa. Pro podrobnější výpis mrkněte na stránku s výsledky

               

 

Flow with us vol. IV

Celý taneční rok jsme zakončili odpolední akcí „FLOW WITH US vol. IV“. Jako správná streeťácká session proběhla akce venku, před Popráčem. Naši tanečníci předvedli letošní soutěžní choreografie a nově vytvořené taneční vazby, po kterých následoval Battle 2 vs. 2. a jenž přilákal značné množství kolemjdoucích – ještě aby ne, děcka předváděly super výkony a mohly si vytančit skvělé ceny. Vše jsme zakončili společným přípitkem a tanečním jamem.

 

Uf, tak to máme zase za sebou! Děkujeme všem, kteří se jakýmkoliv způsobem podíleli na některé z našich akcí a děkujeme rodičům za jejich ochotu a trpělivost. Největší dík ale patří našim tanečníkům, protože to Vy vytváříte tohle všechno spolu s námi a díky Vám se tohle všechno děje!

Rok od roku vidíme posuny našich tanečníků – vidíme jak nám rostou před očima tanečně i osobnostně, vidíme jak společně vytváříme taneční rodinu se silným jádrem, která si stále drží svou filozofii. Tohle všechno posouvá i nás lektorky a nesmírně si toho vážíme!

Díky, že jste s námi!

HEJ HOU FLOW!

Klára, Nikča, Terezka