2017/2018

  • 3. místo MČR – Czech dance tour – dospělí – Street dance
  • 10. místo MČR Beat Street – děti – HIP HOP 2 .liga
  • 4. místo MČR Beat Street – junioři – IDO HIP HOP Extraliga
  • 7. místo MČR Beat Street – dospělí – IDO HIP HOP Extraliga
  • 4. místo Mistrovství Čech – Taneční skupina roku – děti – HIP HOP Základní liga
  • 7. místo Mistrovství Čech – Czech dance masters – děti – HIP HOP 2. liga
  • 2. místo Mistrovství Čech – Czech dance masters – junioři – IDO HIP HOP Extraliga
  • 2. místo Mistrovství Čech – Czech dance masters – dospělí – IDO HIP HOP Extraliga
  • 1. místo Czech dance tour – dospělí – Street dance
  • 2. místo Czech dance tour – junioři – Street dance
  • 2. místo Czech dance tour – děti – Street dance
  • 2. místo Czech dance masters – dospělí – IDO HIP HOP Extraliga
  • 6. místo Czech dance masters – junioři – HIP HOP 2. liga Formace
  • 3. místo Czech dance masters – děti – HIP HOP 2. liga Formace
  • 2. místo Taneční skupina roku – děti – HIP HOP Základní liga
  • 5. místo Taneční skupina roku – junioři – HIP HOP Základní liga
  • 2. místo Taneční skupina roku – dospělí – HIP HOP Profi show
  • 3. místo Českotřebovský taneční pohár – dospělí – HIP HOP Pokročilí
  • 2.místo Českotřebovský taneční pohár – děti – HIP HOP Pokročilí

2016/2017

  • 2. místo – Mistrovství Čech – Czech dance tour – Flowins – HIP HOP
  • 3. místo – Mistrovství Čech – Czech dance tour – Stylers – HIP HOP
  • 2. místo – Hronovské jablíčko – Jackids – HIP HOP pokročilí
  • 8. místo – Beat Street – Czech dance masters – Jackids – HIP HOP 2. liga
  • 7. místo – Mistrovství Čech – Czech dance tour – Jackids – HIP HOP 2. liga
  • 2. místo -Mistrovství Čech – Czech dance tour – Stylers – HIP HOP
  • 1. místo – Mistrovství Čech – Czech dance tour – Flowins – HIP HOP
  • 1. místo – Regionální kolo – Czech dance tour – Jackids – HIP HOP
  • 1. místo – Regionální kolo – Czech dance tour – Stylers – HIP HOP
  • 1. místo – Regionální kolo – Czech dance tour – Flowins – HIP HOP
  • 3. místo – Regionální kolo – Czech dance masters – Flowins – HIP HOP Extraliga
  • 4. místo – Regionální kolo – Czech dance masters – Jackids – HIP HOP 2. liga
  • 3. místo – Českotřebovský taneční pohár – Jackids – HIP HOP pokročilí
  • 2. Českotřebovský taneční pohár – Flowins – HIP HOP pokročilí

2015/2016

  • 12. místo – IDO EUROPAN HIP HOP CHAMPIONSHIP – Dospělí Extraliga – z 22 evropských týmů
  • 2. místo – „BEAT STREET“ CDO – IDO Extraliga – Dospělí (Postup na ME a MS)
  • 3. místo – „BEAT STREET“ CDO – Děti 3. Liga
  • 3. místo – CDO (zemské kolo) – Dospělí IDO Extraliga (postup na MČR/Beat Street)
  • 11. místo – CDO (zemské kolo) – Junioři 2. liga
  • 17. místo – CDO (zemské kolo) – Děti 3. liga (divoká karta a postup na MČR/Beat Street)
  • 1. místo – CDO (regionální kolo) – Děti 3. liga
  • 2. místo – CDO (regionální kolo) – Junioři 3. liga (přesun do 2. ligy)
  • 1. místo – CDO (regionální kolo) – Dospělí 3. liga (přesun do extraligy/1.ligy)
  • 5. místo – Taneční skupina roku Česko-slovenské finále
  • 5. místo – Taneční skupina roku (zemské kolo) – Dospělí (postup na MČR a SK)
  • 1. místo – Taneční skupina roku (regionální kolo) – Dospělí
  • 5. místo – SUT MČR – Dospělí
  • 2. místo – SUT – Dospělí pokročilí (postup na MČR)
  • 3. místo – SUT – Děti pokročilí
  • 3. místo – SUT – Junioři pokročilí

2014/2015

  • 3. místo FTM – SUT Hlinsko – Děti A
  • 1. místo FTM – SUT Hlinsko – Junioři A (postup na MČR)
  • 1. místo Rychnovský pohárek – Děti A – kat. pokročilí
  • 2. místo Rychnovský pohárek – Junioři A – kat. pokročilí
  • 3. místo Hronovské jablíčko – Děti A – kat. pokročilí
  • 5. místo Hronovské jablíčko – Děti B – kat. začátečníci
  • 3. místo Hronovské jablíčko – Junioři B – kat. začátečníci
  • 3. místo Hronovské jablíčko – Junioři A – kat. pokročilí
  • 3. místo Ulita4Dance Praha – Děti A – kat. Elite Hip hop
  • 2. místo Ulita4Dance Praha – Junioři A – kat. Elite Hip hop
  • 3. místo – Mistrovství ČR FTM – SUT – Česká Lípa – Junioři A – kat. pokročilí

2013/2014

  • 2. místo Českotřebovský taneční pohár – Děti
  • 2. místo FTM – SUT Zábřeh na Moravě a postup na MČR – Děti
  • 2. místo Hronovské jablíčko – Děti
  • 2. místo Hronovské jablíčko – Junioři
  • 2. místo ULITA4DANCE Praha – Junioři
  • 6. místo MČR Česká Lípa – Děti
  • 2. místo Rychnovský pohárek – Junioři